Anna Powierza dwa lata temu w marcu urodziła córeczkę Helenkę. Wydawało jej się, że w bardzo krótkim czasie zdoła wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Okazało się to bardzo trudne, ponieważ aktorka w krótkim czasie przytyła aż 35 kilogramów! Co więcej, gwiazda zmagała się w tym samym czasie z depresją.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Powierza nie może schudnąć przez chorobę! [WIDEO]

Postanowiła o siebie zawalczyć, jednak i to nie okazało się takie proste. Po serii badań lekarze zdiagnozowali u niej niedoczynność tarczycy. To właśnie ta przypadłość stała za problemami gwiazdy z sylwetką.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Powierza szczerze o swoich problemach zdrowotnych! Zwierzyła się Marioli Bojarskiej-Ferenc

W kalendarzu Anny Powierzy jest czas na dni zdjęciowe w kultowym Klanie, w którym wciela się w Czesię, a także na jazdę i treningi z końmi oraz udział w próbach do spektaklu teatralnego. Oczywiście aktorka nie zaniedbuje również swojej dwuletniej córki Heleny. 

Dzięki treningom i leczeniu pod okiem najlepszych specjalistów gwiazda niemal wróciła do swojej dawnej wagi. Udało jej się zrzucić 30 kilogramów. Na niedawnych urodzinach, które wyprawiła znana polska wokalistka i żona Krzesimira Dębskiego Anna Jurksztowicz, Anna Powierza zachwyciła wszystkich. Sukienka, którą założyła, eksponowała jej szczupłą sylwetkę. Internauci nie kryją zachwytu metamorfozą gwiazdy i wyrażają swój podziw dla jej postawy w komentarzach.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia. Jak podoba wam się metamorfoza, jaką przeszła Anna Powierza?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Powierza, Ścibakówna, Stockinger, Pacuła gwiazdy na pokazie Doroty Goldpoint w Juracie. Kto jeszcze się pojawił? [ZDJĘCIA]