Książka o Annie Przybylskiej ukaże się już jesienią! Jest to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki -  dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Książka o zmarłej w październiku 2014 roku aktorce ukaże się dokładnie 27 września 2017. Udostępniono już okładkę, na której widnieje czarno-białe zdjęcie uśmiechniętej, naturalnej aktorki. Autorzy książki przeprowadzili niedawno głośny wywiad z matką Przybylskiej, panią Krystyną Przybylską. Wywiad wywołał poruszenie - Przybylska opowiedziała w nim o ostatnich dniach życia córki oraz o godzeniu się z jej utratą. Wywiad ukazał się w "Wysokich Obcasach" i odbił się szerokim echem w mediach. Naprawdę, nie dało się go czytać, nie ocierając łez... To właśnie Krystyna Przybylska zgodziła się na napisanie przez dziennikarzy biografii Ani. Tak komentuje swoją decyzję:

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka – mówi matka Anny Przybylskiej.

Śmierć Ani Przybylskiej była szokiem dla Polaków, mimo że aktorka ciężko chorowała (na raka trzustki). Aktorka była młoda, piękna i szczęśliwa. Miała kochającego partnera, piłkarza Jarosława Bieniuka, oraz troje dzieci - Oliwię, Szymona i Jasia. Najmłodszy, Jaś, miał tylko trzy latka, gdy jego mama zmarła. Przybylska niemal do ostatniego dnia walczyła ze wścibskimi paparazzi, którzy próbowali zrobić jej zdjęcie bez peruki lub prosto ze szpitalnej sali. Ostatnie dni życia Ania Przybylska spędziła w hospicjum, gdzie czuwali nad nią partner, matka i siostra.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądają córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Podobna do taty czy do mamy?

Co znajdziemy w książce o Annie Przybylskiej? Wiele ciepłych wspomnień o aktorce, którymi podzielili się członkowie jej rodziny, przyjaciele i najbliżsi znajomi. Znane są już krótkie fragmenty książki. Oto jeden z nich, który doskonale opisuje charakter Przybylskiej:

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć…

Dziś sporo mówi się o Oliwii Bieniuk. Nastoletnia córka Bieniuka i Przybylskiej jest prawdziwą pięknością. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 13 tysięcy osób. Oliwia Bieniuk debiutowała już jako modelka w kampanii marki Reserved. Mówi się też, że pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką. Na razie Oliwia nie udzieliła żadnego wywiadu, a publicznie pokazuje się rzadko. Jeśli już, to tylko u boku taty.

Zobaczcie w naszej GALERII okładkę książki o Ani Przybylskiej. Kupicie ją?

Obejrzyjcie ostatnią sesję Anny Przybylskiej dla Gali>>