Anna Przybylska była znaną i lubianą polską aktorką. Wyróżniała się nieprzeciętną urodą, a swoją karierę w show-biznesie zaczynała jako modelka. Na casting do agencji modelek przyszła w 1994 roku, jako 16-latka i od razu zrobiła ogromne wrażenie na właścicielce Perfect Studio, Małgorzacie Rudowskiej, która później została jej menadżerką i najlepszą przyjaciółką. Dziś przypada czwarta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Przypominamy archiwalne wideo z jej castingu do agencji modelek, które opublikował serwis Jastrząb Post. Już wtedy, w wieku niespełna 17 lat, Anna Przybylska wyróżniała się na tle swoich rówieśników. Cechowała ją dojrzałość wypowiedzi, bogate słownictwo, a oprócz tego miała w sobie coś magnetycznego, co sprawiało, że nie można było przejść obok niej obojętnie. Jej atutem była nie tylko wielka uroda, ale też niebywała charyzma. Nie da się nie zauważyć, że jej córka - Oliwia Bieniuk, która ma dziś 15 lat - wygląda niemal identycznie, jak jej mama w tym wieku.

Anna Przybylska na castingu do agencji modelek WIDEO

Anna Przybylska już jako 16-latka wiedziała dokładnie, czego chce od życia. W nagraniu opowiadała o swoich planach na zdawanie do szkoły aktorskiej, podróżowanie najpierw po Polsce, a następnie po całym świecie, a także wyrażała chęć pomocy innym. Anna Przybylska miała wielkie serce i dużą świadomość otaczającego ją świata. Zapytana o to, co zrobiłaby, gdyby wygrała dużą sumę pieniędzy, odpowiedziała:

"Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy i miała przeznaczyć ją na jakieś duże podróże, to na pewno przeznaczyłabym ją na zwiedzanie Polski. Lubuję się w zabytkach, już wiele miejsc zwiedziłam, ale nie wszystkie. Chciałabym przede wszystkim najpierw dokładnie zwiedzić ojczyznę, a później ruszyć w świat. Jeśli zostałoby mi troszkę tych pieniążków, a na pewno, to chciałabym przeznaczyć to cel charytatywny."

ZOBACZ TEŻ: ANNA PRZYBYLSKA przed śmiercią miała ostatnie życzenie wobec Jarosława Bieniuka

Jej słowa nie zostały rzucone na wiatr. Anna Przybylska za życia angażowała się w działalność charytatywną. Przez wiele lat wspomagała parafię św. Wawrzyńca i działający przy niej ośrodek, pomagający ulżyć w cierpieniu chorym dzieciom.

Wideo z castingu Anny Przybylskiej do agencji modelek obejrzycie PONIŻEJ: