Jak wyglądały ostatnie chwile z życia Anny Przybylskiej? Niewiele osób spodziewało się, że najbliższa rodzina aktorki udzieli odpowiedzi na tak intymne pytanie. Bolesnymi wspomnieniami na temat odejścia swojej córki postanowiła jednak podzielić się w rozmowie z dziennikarzami sama Krystyna Przybylska. Matka zmarłej aktorki była jedną z osób, które towarzyszyły jej w momencie śmierci. Co pamięta z tamtego dnia?

ZOBACZ: Kto zmarł w 2017 roku? Gwiazdy, które odeszły [GALERIA]

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki 5 października 2014 roku w rodzinnej Gdyni. W jednym z wywiadów, których Krystyna Przybylska udzieliła z okazji premiery książki "Ania" autorstwa Grzegorza Kubickiego i Maciej Drzewickiego, znalazło się wyciskające łzy z oczu wspomnienie tragicznej chwili z dnia śmierci aktorki. Matka Anny Przybylskiej zdecydowała się otwarcie podzielić ze wszystkimi tym bolesnym wspomnieniem.

- Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jet Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka. Umarła o 15.18 - tak Krystyna Przybylska opisuje chwilę odejścia córki.

Anna Przybylska miała 36 lat. Osierociła troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Najbardziej znana była ze swoich ról w serialach "Złotopolscy" i "Daleko od noszy". Duże uznanie widzów i krytyków przyniosły jej kreacje w filmach, takich jak "Kariera Nikosia Dyzmy", "Bilet na Księżyc", "Sęp", "Złoty środek" i "Sezon na leszcza".