Tylko w najnowszej „Gali” Anna Przybylska odpowiada na najtrudniejsze pytania! Dlaczego zniknęła? Co się z nią działo? Jaką cenę zapłaciła za wojnę za paparazzimi i… czy chce jeszcze być aktorką?

W numerze także rozmowa z Antonim Pawlickim, jednym z najgorętszych aktorów ostatnich miesięcy, który specjalnie dla nas robi bilans 30-latka. W nowej „Gali” rozmawiamy też z Katarzyną Bujakiewicz – kobietą spełnioną i szczęśliwą u boku swojego mężczyzny. Tomasz Karolak opowiada nam, czemu nie pozwoli, by ktokolwiek obrażał jego rodzinę, a artystka Katarzyna Kozyra zaprasza nas na niezwykłą wystawę swoich dzieł.

W nowym numerze znajdziecie także specjalny ekologiczny dodatek, który stworzyliśmy wspólnie z organizacją „Green Cross Polska”. Redaktor naczelną tego ekododatku została Dominika Kulczyk-Lubomirska, która wraz z gwiazdami przekonuje, że warto pomyśleć o przyszłości naszej planety.

 

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszej „Gali”, dostępnej od poniedziałku 18. listopada. Do wyboru „Gala” z premierą na DVD filmu „U niej w domu” w cenie 29,99zł lub bez dodatku w cenie 4,99zł!