Angelika, córka Anny Samusionek już za kilka miesięcy zdaje maturę. O planach na przyszłość dziewczyny z dumą opowiedziała jej mama. Jaki zawód chce wykonywać 19-latka? 

Angelika Zuber, córka Anny Samusionek - jak wygląda i czym się zajmuje?

Dzieciństwo Angeliki Zuber (teraz Samusionek) było trudne. Jej rodzice, aktorka Anna Samusionek i biznesmen Krzysztof Zuber, toczyli sądową batalię o prawa rodzicielskie. Medialna walka miała swój kulminacyjny moment we wrześniu 2013 roku. Angelika Samusionek została umieszczona domu dziecka, a ostatecznie zamieszkała z ojcem. 

Dziś córka aktorki i biznesmena ma 19 lat. Utrzymuje dobre relacje zarówno z mamą, jak i z ojcem, o czym zapewnia na swoim Instagramie. Pośród fotografii dziewczyny znajdziemy wiele kadrów z rodzicami opatrzonych uroczymi opisami.

Wiadomo już także, czym Angelika Samusionek zajmie się w przyszłości. 

Wybiera się na produkcję filmową i telewizyjną także jest już pełna napięcia, bo za chwilę matura w dość szczególnej sytuacji po półtora roku nauki zdalnej. Nie będzie to łatwe, ale trzymam kciuki i wierzę w powodzenie – powiedziała Anna Samusionek w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

Aktorka nie ukrywa, że bardzo mocno trzyma kciuki za swoje dziecko.

Nie jest to łatwa branża, ale widać, że jest w to mocno zaangażowana. Także mam nadzieję, że się uda – dodała Anna Samusionek.

My również trzymamy kciuki za Angelikę!

ZOBACZ TAKŻE: Monika Zamachowska wystąpiła w telewizji pod innym nazwiskiem. Tak się teraz przedstawia