Kim jest Anna Skura? Takie pytanie zadają sobie internauci, którzy nazwisko 31-latki zobaczyli wśród uczestników nowej edycji "Agent: Gwiazdy 3". Anna Skura jest autorką popularnego bloga "What Anna Wears", na którym opisuje swoje pełne atrakcji życie. Wbrew temu, co może sugerować nazwa, nie jest to blog poświęcony stricte modzie, a raczej dominuje na nim tematyka podróżniczo-lifestylowa. Annę Skurę na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia z egzotycznych podróży, a także smukłe, wysportowane ciało, śledzi 240 tys. osób! 

Kim jest Anna Skura - uczestniczka "Agent: Gwiazdy 3"?

Anna Skura ma 31 lat i razem z mężem organizuje wycieczki w najbardziej odległe krańce świata. Blogerka i podróżniczka promuje zdrowy styl życia, gdyż sama biega w maratonach, surfuje, ćwiczy pole dance, a nawet... wspina się po górach! Na jej kanale na Youtube, możemy m.in. obejrzeć wideo, jak Anna Skura zdobyła Mony Blanc! Mogliście widzieć ją na okładkach kolorowych pism, czy w wielu kampaniach reklamowych. Już niedługo, blogerka da się poznać szerszej publiczności, dzięki udziałowi w programie TVN "Agent: Gwiazdy 3".

Czy dzięki znajomości różnych zakątków świata i częstym podróżom, ma większe szanse na wygraną w "Agent: Gwiazdy", niż pozostali uczestnicy? Będziecie jej kibicować?