Anna Skura w zeszłym roku została mamą. Przyjście na świat córki Melody Iman było dla niej wielkim szczęściem, ale też pokazało, że życie influencerki to nie tylko same przyjemności. Skura zderzyła się bowiem z "hejtem". A wszystko dlatego, że zdecydowała się nadać dziecku oryginalne, międzynarodowe imię. Gdy tylko usłyszałam imię 'Melody', pomyślałam: wow! Jakie piękne! Melody jest naprawdę pogodnym, takim właśnie melodyjnym dzieckiem, jest zawsze uśmiechnięta, więc to imię bardzo do niej pasuje - wyjaśnia blogerka w rozmowie z Natalią Hołownią w naszym programie "Gala Studio". A jednak musiała się zmierzyć z lawiną nieprzyjemnych komentarzy...

Podobnie krytykowany jest styl życia Skury. Gdy wyjechała do pracy na Bali i zostawiła córkę z jej tatą, rozpętała się prawdziwa burza. Podobnie, gdy ogłosiła, że wydaje videobooka dla kobiet, zmagających się z dodatkowymi kilogramami po ciąży. Już wiem, że nie muszę się wszystkim podobać, nie jestem zupą pomidorową - śmieje się dziś Skura. A jak to się w ogóle zdarzyło, że została topową blogerką podróżniczą? Czym zajmowała się wcześniej? Czy zawsze miała fundusze na swoje podróże? Czy musiała coś poświęcić, by dojść do miejsca, w którym jest teraz?

Poznaj bliżej Annę Skurę, oglądając nasz trzyczęściowy wywiad wideo!

Partnerem "Gala Studio" jest marka Apart, czyli ulubiona marka biżuteryjna Ani Skury. Naszyjnik, bransoletki, zegarek i pierścionki, które blogerka miała na sobie podczas wywiadu, zobaczysz w GALERII, a kupisz tutaj. Rozmowę nagrywaliśmy w hotelu Vienna House Mokotów Warsaw. Cały wywiad z podróżniczką obejrzysz PONIŻEJ.