Anna Starmach w listopadzie po raz pierwszy została matką. W końcu przyszedł więc czas na pierwszy spacer z córeczką. 31-letnia gwiazda telewizyjnych programów kulinarnych nie omieszkała podzielić się radością z tego zdarzenia ze swoimi fanami. Jurorka "MasterChef" zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, z wózkiem które opatrzyła bardzo entuzjastycznym wpisem.

Odkąd Jagna jest z nami, codziennie się czegoś uczę. Wszystko jest nowe, wszystko może zaskakiwać, wszystko może cieszyć. I choć z plecakiem zwiedziłam pół świata to emocje jakie towarzyszyły naszemu pierwszemu spacerowi, zostawiają wszystkie destynacje daleko w tyle! Malutka - dziękuję! Mamusie, tatusiowie a wy jak wspominacie pierwsze spacerowanie? Też tak to przeżywaliście? - czytamy na profilu Ani.

Anna Starmach z luksusowym wózkiem dla dziecka

Dzięki postowi Anny Starmach na Instagramie wiemy, że mała Jagna podróżuje wózkiem marki Silver Cross. Model, na który zdecydowała się gwiazda TVN, powstał we współpracy z Aston Martin, czyli brytyjskim producentem sportowych samochodów. Co ciekawe, cena takiej luksusowej spacerówki wynosi ok. 15 tys. zł!

Pierwsze zdjęcia Anny Starmach z córką znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ANNA CZARTORYSKA-NIEMCZYCKA jest w ciąży? Będzie syn czy córka?