Poród Anny Starmach zbliża się wielkimi krokami. Jurorka popularnych programów kulinarnych "MasterChef" oraz "MasterChef Junior" zdecydowała się więc na bardzo modną wśród przyszłych matek sesję ciążową. Jak przystało na celebrytkę, efektami sesji pochwaliła się nie tylko najbliższym, ale także swoim fanom na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już prawie 300 tys. użytkowników serwisu. Na najnowszych zdjęciach 31-letnia gwiazda TVN pozuje z już naprawdę dużym brzuchem.

- Ściskam brzuszek i przytulam. Z każdym dniem jest coraz większy, z każdym dniem jestem coraz bliżej - napisała Anna Starmach.

Znana kucharka i autorka książek przy okazji postanowiła też poprosić obserwujące jej profil kobiety o rady na ostatnie tygodnie ciąży.

Drogie mamusie: co WY zrobiłybyście na ostatniej prostej? Na co poświęcić ten czas a na co nie warto go marnować? - zapytała w opisie pod zdjęciami z ciążowym brzuchem.

Anna Starmach pokazała ciążowy brzuch

Przypomnijmy, że Anna Starmach ogłosiła swoją ciążę w sierpniu tego roku, czyli niemal dokładnie rok po ślubie ze swoim długoletnim partnerem, Piotrem Kuską. To będzie pierwsze dziecko pary.

Zdjęcia Anny Starmach w ciąży znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kaja Paschalska jest w ciąży? Aktorka "Klanu" pokazała ZDJĘCIE z zaokrąglonym brzuchem