Anna Starmach i Piotr Kusek ponownie zostali rodzicami. O tym, że drugie dziecko gwiazdy kulinarnych programów TVN i jej męża jest już na świecie dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych. Jurorka "MasterChef" i "MasterChef Junior" w czwartek rano opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym maleństwem. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, 33-latka urodziła syna.

Mamy go! - napisała świeżo upieczona mama.

Anna Starmach dała synowi starodawne imię

Anna Starmach zdradziła już także swoim obserwatorom, jaki imię wybrała razem z mężem dla ich synka. Okazuje się, że i tym razem małżeństwo postawiło na tradycję.

Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej - czytamy.

Anna Starmach urodziła. Gwiazdy gratulują

Pod najnowszym postem sławnej kucharki pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla dziecka. Miłymi słowami podzielili się m.in. Agnieszka Kaczorowska, Paulina Krupińska, Zofia Ślotała i Agnieszka Sienkiewicz.

Aniu, dużo zdrowia i siły dla Ciebie. A dla Gucia tysiące całusów - napisała aktorka Olga Frycz.

Przypomnijmy, że Anna Starmach i Piotr Kusek pobrali się we wrześniu 2017 roku. Niecały rok później, bo w sierpniu 2018 roku, para poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ich córeczka Jagna będzie obchodzić w listopadzie swoje trzecie urodziny.

Pierwsze zdjęcie Ani Starmach z małym Guciem znajdziecie w GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Anna Starmach o zdjęciach bez makijażu i w poplamionym T-shircie: "Chcę to promować, bo tak wygląda życie"