Anna Starmach zaręczona! Tego pierścionka nie da się nie zauważyć! Jurorka „MasterChefa” pochwaliła się w social mediach zdjęciami błyskotki, którą od jakiegoś czasu mamy okazję podziwiać na jej palcu. Podobno Anna Starmach zaręczyła się już w lutym, w Walentynki. To prawdopodobnie wtedy oświadczył się jej ukochany, jednak dopiero dziś Starmach otwarcie chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Kim jest narzeczony Anny Starmach? I kiedy odbędzie się ślub?

Anna Starmach (29) zyskała popularność dzięki udziałowi w kulinarnym konkursie „Dzień Dobry TVN”. Stacja dostrzegła wówczas w niej potencjał i zaangażowała do najnowszych projektów: „MasterChef” i „MasteChef Junior”. Starmach świetnie sprawdziła się w roli jurorki kulinarnych show i ekspertki od gotowania. O życiu prywatnym Starmach mówi się jednak niewiele. Wiadomo, że Annama siostrę Agatę, która pięknie rysuje. Panie wydały nawet wspólną książkę „Pyszności”, gdzie połączyły swoje pasje.

ZOBACZ TEŻ: ANNA I AGATA STARMACH: "Kiedyś często się kłóciłyśmy. Ania nazywała mnie maluchem i nie traktowała poważnie"

Jej życie miłosne pozostawało jednak zagadką. U boku Anny Starmach prawie dwa lata temu pojawił się tajemniczy mężczyzna. Para po raz pierwszy pokazała się razem we wrześniu ubiegłego roku, podczas balu Fundacji TVN. Wówczas widać było, że Anna Starmach jest szczęśliwa, a uśmiech nie schodził jej z ust!

ZOBACZ: BAL TVN 2016: mnóstwo gwiazd i wspaniałe stylizacje. Zobaczcie zdjęcia!

Kim jest narzeczony Anny Starmach? Piotr jest biznesmenem, ale to jedyne, co wiadomo na jego temat. Ekspertka kulinarna wyznała w jednym z wywiadów, że jej życie prywatne ma pozostać w tej sferze i tego stara się trzymać. W lutym tego roku okazało się, że para się zaręczyła! Jak informowały wówczas media, chłopak Anny Starmach oświadczył się jej właśnie w Walentynki. Anna Starmach powiedziała „tak”!

Wtedy jednak jedynym „dowodem” zaręczyn miało być zdjęcie Starmach z bukietem róż oraz medialne pogłoski. Ale dziś już wiadomo na pewno – Anna Starmach zaręczyła się! Na jej Instagramie mamy okazję podziwiać zdjęcia pięknego pierścionka zaręczynowego, którego gwiazda już nie ukrywa. Czyżby szykował się ślub? Z pewnością, ale już wiadomo, że będzie strzeżony tajemnicą i prawdopodobnie odbędzie się z dala od medialnego zgiełku. Nie wiadomo co prawda jeszcze, kiedy Staramach weźmie ślub, ale być może już w te wakacje.

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia Anny Starmach! Ten pierścionek zaręczynowy robi wrażenie!