Anna Starmach w dniu swojego ślubu bez wątpienia zachwyciła. Wybrała piękną, klasyczną stylizację. Panna młoda w najważniejszym dniu swojego życia postawiła na białą klasyczną, długą, białą suknię z dekoltem w kształcie serca i z rozkloszowaną spódnicą. Swoją ślubną stylizację Starmach uzupełniła długim welonem wykończonym ozdobną koronką. Dziennikarze przyglądając się zdjęciom panny młodej długo zachodzili w głowę, kto zaprojektował suknię ślubną Anny Starmach na ten ważny dla niej dzień. Był do Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska, a może Ewa Minge? Już wiadomo!

ZOBACZ: ANNA STARMACH Gwiazda programu "Masterchef" wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Anna Starmach nie skorzystała z pomocy żadnego z polskich projektantów. Ania swoją piękną suknię ślubną kupiła w jednym z paryskich butików, a wyszła ona spod ręki samej Very Wang, która przecież zasłynęła na cały świat właśnie swoimi projektami sukni ślubnych! W kreacjach Wang ślub biorą nawet hollywoodzkie gwiazdy, jak Alicia Keys, Ivanka Trump oraz Khloe Kardashian.

Piękną, prostą w kroju satynową suknię ślubną Starmach uzupełnił lekki welon z ręcznie haftowaną koronką. Jak w tym śnieżnobiałym zestawieniu Ania Starmach prezentowała się w dniu swojego ślubu? Zobaczcie w naszej GALERII!

Jak Wam się podoba taki fason sukni ślubnej od Very Wang? Pasował do urody Ani Starmach? My jesteśmy nią zachwyceni! Wizerunkiem ślubnym panny młodej oczarowani byli też goście weselni oraz niemal wszystkie media. Warto dodać, że suknie ślubne od Very Wang kosztują naprawdę sporo i nie każdego na nie stać.