W czwartek, 21 lutego, odbył się pokaz prasowy filmu "Last Minute", na którym zjawili się aktorzy, występujący w produkcji. Wśród nich można było zobaczyć m.in. Wojciecha Mecwaldowskiego (który wciela się w rolę Tomka), Aldonę Jankowską (która gra Krystynę), a także Klaudię Halejcio(w filmie występuje w roli Dominiki) orazAnnę Szarek (która gra licealną miłość).

Nie da się ukryć, że to właśnie Klaudia Halejcio i Anna Szarek najbardziej zwróciły uwagę swoimi stylizacjami. Anna postawiła na bardzo prosty i casualowy strój. Miała na sobie szary płaszcz z dużym kołnierzem, szare proste spodnie oraz jasny sweterek. Do tego dobrała niebieską torebkę oraz czerwone czółenka. Uwagę zwracały także jej mocno czerwone usta i paznokcie.

Z koleiKlaudia Halejcio po raz kolejny wybrała stylową elegancję. Młoda aktorka często zachwyca swoimi strojami i tak było również tym razem, mimo że wybrała proste połączenie kolorów i krojów. Aktorka miała na sobie czarny sweterek ze złotymi ćwiekami na ramionach oraz beżową spódnicę-bombkę.

<<Zobacz zdjęcia z premiery filmu "Last Minute">>