Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska tworzyli szczęśliwy związek przez osiem lat. Para w kwietniu tego roku - dość niespodziewanie - ogłosiła rozstanie. Byli narzeczeni nie zdradzili wówczas powodów swojej decyzji, poinformowali jedynie, że jest to ich jedyny komunikat w tej sprawie i zamierzają utrzymywać przyjacielskie relacje. 

SPRAWDŹ: Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną po ośmiu latach związku. "Nasza wspólna podróż dobiegła końca"

Anna Tarnowska ma nowego partnera?

Wszystko wskazuje na to, że była wicemiss Polonia wyleczyła już złamane serce i ponownie znalazła szczęście w miłości. 35-latka pochwaliła się na Instagramie zdjęcie z gorącego Meksyku, na którym pozuje z tajemniczym mężczyzną. Modelka opublikowaną fotografię (znajdziecie ją w naszej galerii) opatrzyła opisem:

Stay where your soul smiles (Zostań tam, gdzie twoja dusza się uśmiecha - red.) - czytamy. 

Po tym wpisie fani nie mają wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. 

To spojrzenie mówi wiele

Cudowni

Bądźcie szczęśliwi! - piszą internauci. 

Niestety, nie zabrakło także kilku złośliwych komentarzy. Jeden z użytkowników popularnego serwisu stwierdził, że modelka szybko pocieszyła się po rozstaniu z gwiazdorem TVP. 

Szybko poszło - zasugerował.

Na odpowiedź Tarnowskiej nie trzeba było długo czekać. 

Uwielbiam komentarze ludzi, który myślą, że wiedzą wszystko na temat czyjegoś życia tylko dlatego, że obserwują kogoś w social mediach. Pozdrawiam - oznajmiła. 

Kim jest Anna Tarnowska? 

Anna Tarnowska to bardzo utytułowana modelka. Oprócz tytułu I wicemiss Polonia sprzed 14 lat, na swoim koncie ma także liczne nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach piękności, jak np. Miss Intercontinental 2009 (III wicemiss), czy Miss World University 2010 (II wicemiss). 

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2021 - które miejsce zajął Rafał Brzozowski i ile punktów otrzymał? Znamy wyniki półfinałów