Anna Wendzikowska (37) dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka od lat jest związana z TVN - przeprowadza dla stacji wywiady z aktorami i reżyserami oraz relacjonuje najważniejsze premiery kinowe. Gdy z "Dzień Dobry TVN" niespodziewanie odeszli Magda Mołek i Marcin Meller, zastanawiano się, na jakie nowe twarze postawi TVN. Stacja wybrała Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme, a do wakacyjnego wydania programu zaprosiła właśnie Annę Wendzikowską. Debiut Wendzikowskiej w roli prowadzącej "śniadaniówki" spotkał się z mieszanymi odczuciami widzów. Partnerem Anny tego dnia był Piotr Kraśko. Dziennikarka nie kryła, że choć zna studio "Dzień Dobry TVN" doskonale, to jednak była nieco spięta. Za to jej drugi raz na wizji w programie wypadł o niebo lepiej! Zresztą, przyznała to sama Wendzikowska:

Ten drugi raz był zdecydowanie mniej stresujący... Ekscytacja i euforia zostały ze mną przez resztę dnia - napisała Anna na Instagramie.

Pod zdjęciem i wpisem pojawiły się pełne uznania komentarze osób, które oglądały program:

Pani Ania rewelacyjna jako prowadząca.

Super para!

Powinnaś prowadzić "Dzień Dobry TVN" na stałe.

Było rewelacyjnie!

Super prowadzący!

Post zebrał ponad 4 600 polubień. Wendzikowska podziękowała widzom za słowa uznania i wsparcia. Nie wiadomo, czy dziennikarka dołączy do składu "Dzień Dobry TVN" na stałe, ale, jak widać, widzowie TVN nie mieliby nic przeciwko!