Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak byli ze sobą od trzech lat. Łączyła ich nie tylko miłość do siebie, ale i do córeczki, Kornelii. Para nie szczędziła sobie czułości na Instagramie. Dziś media obiegła smutna wiadomość. Para się rozstała. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć ich wspólną sesję "Gali".

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak poznali się prawie trzy lata temu w Szczecinie. Dziennikarka prowadziła wówczas imprezę, a jej przyszły ukochany występował na scenie wraz z zespołem Audiofeels.

A: Na koncercie w Szczecinie akurat zagrali tę piosenkę, którą znałam. Patryk potem bardzo próbował zaznaczyć się w mojej świadomości. (śmiech) W jakiejś szerokiej hali szliśmy z naprzeciwka, on prosto na mnie, żeby w ostatniej chwili ustąpić mi miejsca, szarmancko, efektownie. Pięknie się przy tym uśmiechnął, a uśmiech ma czarujący.
P.: Ania ten uśmiech odwzajemniła.
A.: Na początku to była chemia, namiętność, szał. Potem urzekło mnie także to, że Patryk jest taki opiekuńczy. - powiedzieli w wywiadzie dla Gali.

Para doczekała się córeczki, Kornelii, która szybko stała się gwiazdą Instagrama. Dumna mama, Anna Wendzikowska, chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia córeczki. Niestety, podobno Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak nie są już razem. Mówi się, że w ich związku od dawna nie działo się najlepiej. Jak informuje fakt.pl, muzyk wyprowadził się już z mieszkania dziennikarki. Jak na razie Wendzikowska nie chce komentować swojej sytuacji rodzinnej. Wraz z córeczką przebywa aktualnie na wakacjach w górach.

Ten rok obfituje w rozstania par - Johnny Depp i Amber Heard, Angelina Jolie i Brad Pitt czy Beata Kozidrak i Andrzej Pietras. Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak nie wzięli ślubu i, jak przyznali w wywiadzie dla "Gali", nigdy go nie planowali. 

Myśleliśmy o tym. Jesteśmy zaręczeni, ale nie czujemy przymusu. To kosztuje dużo pieniędzy i wymaga dużo organizowania. Ja już byłam panną młodą. I już wiem, że to niczego nie gwarantuje. Nie wykluczam, ale teraz jesteśmy tak zajęci i zaaferowani Kornelią, że nie jest to najważniejszy temat. - powiedziała Anna Wendzikowska.

Prawdopodobnie to już koniec tej miłości. Ale my przypominamy Wam ekskluzywną sesję zdjęciową pary, której autorem jest fotograf Marcin Kempski. Zobaczcie, jacy Ania i Patryk byli razem szczęśliwi!