Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak, wokalista zespołu Audiofeels, poznali się ponad dwa lata temu w Szczecinie. Anna Wendzikowska prowadziła imprezę, podczas której występował właśnie zespół Audiofeels. Kiedy wygrali show Mam talent, dziennikarkę ominęła ich popularność, ponieważ wówczas przebywała w Londynie.

Gwiazda w wywiadzie dla Gali zdradziła, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie.

A: Na koncercie w Szczecinie akurat zagrali tę piosenkę, którą znałam. Patryk potem bardzo próbował zaznaczyć się w mojej świadomości. (śmiech) W jakiejś szerokiej hali szliśmy z naprzeciwka, on prosto na mnie, żeby w ostatniej chwili ustąpić mi miejsca, szarmancko, efektownie. Pięknie się przy tym uśmiechnął, a uśmiech ma czarujący.
P.: Ania ten uśmiech odwzajemniła.
A.: Na początku to była chemia, namiętność, szał. Potem urzekło mnie także to, że Patryk jest taki opiekuńczy. - powiedzieli w wywiadzie dla Gali.

Zobacz: TYLKO U NAS! Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak z córeczką Kornelią: Ich Troje

Ona jest pedantką, on uwielbia spontaniczność. Ona wbija gwoździe i wiesza obrazki, on gotuje. Mimo wielu różnic udało się im zbudować prawdziwy związek. Owocem ich związku jest dziewczynka Kornelia, która niedawno świętowała swoje pierwsze urodziny. Para rozpieszcza swoją jedynaczkę i chętnie chwali się nią w mediach społecznościowych.

Zobacz: ANNA WENDZIKOWSKA Jej córeczka skończyła rok! Jak gwiazda uczciła jej święto?

Zakochani chętnie dodają również wspólne zdjęcia, na których nie szczędzą sobie czułości. Para nie wzięła jak na razie ślubu i ... nie planuje. Dlaczego?

Myśleliśmy o tym. Jesteśmy zaręczeni, ale nie czujemy przymusu. To kosztuje dużo pieniędzy i wymaga dużo organizowania. Ja już byłam panną młodą. I już wiem, że to niczego nie gwarantuje. Nie wykluczam, ale teraz jesteśmy tak zajęci i zaaferowani Kornelią, że nie jest to najważniejszy temat. - powiedziała Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak często dzielą się z fanami wspólnymi fotografiami. Zobaczcie w naszej galerii czułe zdjęcia pary.