Anna Wendzikowska jest ciąży! Spekulacje na ten temat pojawiły się w mediach już w maju. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” długo nie potwierdzała tej informacji. Co więcej, plotki o ciąży Wendzikowska podsycała luźnymi kreacjami, przez co jej fani jeszcze intensywniej doszukiwali się na każdym zdjęciu dowodów, które miałyby na to wskazywać. Teraz wreszcie zdecydowała się potwierdzić to, co właściwie ciężko jej już ukrywać. Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży. Urodzi syna czy córkę? Jakie wybrała imię? Kto jest ojcem dziecka Wendzikowskiej? Wiemy!

Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży

"Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa!" - napisała na Instagramie.

Anna Wendzikowska, jak donosi portal Jastrząb Post, spodziewa się córki. Jak nazwie swoją córkę dziennikarka? Podobno wybrała dla niej tradycyjne imię - Antonina. Wendzikowska jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest jej poprzedni partner, Patryk Ignaczak z zespołu AudioFeels. Ojcem drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej jest warszawski biznesmen, Jan Bazyl.

Gratulujemy!
 

 

⚓️ this ship has sailed.. nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie #thefourofus

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) Cze 22, 2018 o 1:52 PDT