Anna Wendzikowska dopiero na sobotnim Balu Dziennikarzy po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie w towarzystwie nowego partnera. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" i jej chłopak Jan spotykają się już od kilku dobrych miesięcy. Para wróciła niedawno z wakacji na egzotycznym Zanzibarze. Ania nieraz zarzekała się, że jej nowych chłopak świetnie dogaduje się z jej córeczką, Kornelią.

ZOBACZ: BAL DZIENNIKARZY 2018 Kto się pojawił? Kto zachwycił stylizacją? [GALERIA NA ŻYWO]

Anna Wendzikowska o swoim partnerze Janie

Anna Wendzikowska po raz pierwszy o swoim partnerze opowiedziała na łamach magazynu Gala. Jak dużo nam wtedy zdradziła? Powiedziała m.in., czym się zajmuje jej nowy partner i jaki jest na co dzień:

„Biznesem. Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś  w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze byłam w takich związkach, które rozwijały. Bardzo dużo rozmawiamy, interesuje mnie temat relacji międzyludzkich, dużo o tym czytam…”

Dziennikarka "DDTVN" zdradziła wówczas też, jak się poznali:

"Kilka lat temu, przez wspólnych znajomych, ale wtedy każde z nas było  w związku. Potem sobie przypomnieliśmy, że tak naprawdę poznaliśmy się już wcześniej, 15 lat temu na Helu. Mieliśmy wtedy wspólne towarzystwo. Kiedy rozstałam się z ojcem Kornelii, spotkałam Janka w Akademii Kulinarnej na „Koszykach”. Urządzał tam imieniny komuś ze swojej rodziny i na tej imprezie była moja koleżanka. Przechodząc obok, pomachałam jej, potem zostałam na tę uroczystość wciągnięta i tak się zaczęło… Janek natychmiast przypomniał sobie, że już raz się poznawaliśmy, a to był akurat taki moment, że on też był parę miesięcy po rozstaniu."

Anna Wendzikowska z nowym chłopakiem na Balu Dziennikarzy

Dopiero teram mogliśmy jednak przekonać się, jak wygląda wybranek Ani Wendzikowskiej. I musimy przyznać: dziennikarka trafiła na wyjątkowego przystojniaka!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak para prezentowała się na sobotnim Balu Dziennikarzy? Pasują do siebie?