Anna Wendzikowska pod koniec 2018 roku została po raz drugi mamą. Oprócz radości związanej z przyjściem na świat córeczki Tosi, prezenterka musiała zmierzyć się z poważnym kryzysem w swoim związku. Ojciec dziecka Wendzikowskiej - Jan Bazyl, prezes zarządu jednej z dużych spółek inwestycyjnych, nie poradził sobie z presją jaką niosło ze sobą ojcostwo. Jak mówiła gwiazda w programie "Gala Studio", w ich związku pojawił się poważny kryzys, ale mimo informacji które pojawiły się w mediach, para nigdy się nie rozstała.

"Był taki moment w moim życiu tuż po tym jak Tosia się urodziła, który nie był rozstaniem, gdzie musieliśmy sobie z naszą relacją poradzić. Nie rozstaliśmy się, ale jakiś czas faktycznie nie mieszkaliśmy razem. Musieliśmy się wspomóc terapią. Ten moment pojawienia się dziecka często bywa trudny dla pary, dla mężczyzny, który po raz pierwszy zostaje ojcem, dla kobiety którą targają hormony" - wyznała Anna Wendzikowska w rozmowie z Natalią Hołownią.

 Anna Wendzikowska z partnerem na Instagramie

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl zdołali uratować swój związek i dziś wspólnie wychowują swoją córeczkę Tosię oraz córkę prezenterki ze związku z Patrykiem Ignaczakiem, Kornelkę. Obecnie para wypoczywa na rajskich wakacjach na Bahamach i na Instagramie podzieliła się zdjęciem z pływania z rekinami. Wspólne zdjęcie Wendzikowskiej i Bazyla zobaczycie w naszej GALERII.