Anna Wendzikowska urodziła! Spekulacje na temat ciąży dziennikarki pojawiły się w mediach już w maju. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” długo nie potwierdzała tej informacji. Co więcej, plotki o ciąży Wendzikowska podsycała luźnymi kreacjami, przez co jej fani jeszcze intensywniej doszukiwali się na każdym zdjęciu dowodów, które miałyby na to wskazywać. W końcu jednak dziennikarka potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka, a nawet podzieliła się z fanami zdjęciami z baby shower. Dziś dotarła do nas szczęśliwa nowina: Anna Wendzikowska urodziła córkę! Jakie wybrała imię? Kto jest ojcem dziecka Wendzikowskiej? Wiemy!

Anna Wendzikowska urodziła. Kim jest ojciec dziecka?

Anna Wendzikowska została mamą zdrowej córeczki. Jak nazwie swoją córkę dziennikarka? Wybrała dla niej tradycyjne imię - Antonina. Wendzikowska jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest jej poprzedni partner, Patryk Ignaczak z zespołu AudioFeels. Kim jest ojciec drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej. To warszawski biznesmen - Jan Bazyl, a o związku z nim dziennikarka opowiadała w ubiegłym roku w wywiadzie dla Gali.

ZOBACZ: ANNA WENDZIKOWSKA o nowym partnerze, Janie: Jest mądry, interesujący, podróżuje, ma pasje [WYWIAD]

Anna Wendzikowska o porodzie poinformowała na swoim Instagramie. Dodała rozczulające zdjęcie z nowo narodzoną córeczką i opatrzyła je opisem:

"Nasza Tońka już z nami.. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą.. trudno wyobrazić sobie większe szczęście" - napisała dziennikarka.

Gratulujemy!