Anna Wendzikowska jest zaręczona! Dziennikarka na pytanie o to, kto robił jej jedno ze zdjęć na profilu na Instagramie odpisała: narzeczony. Przyszłym mężem Wendzikowskiej jest ojciec jej drugiej córki - Jan Bazyl, prezes zarządu jednej z dużych spółek inwestycyjnych, z którym ma dosyć burzliwą historię miłosną. Ania pod koniec 2018 roku została po raz drugi mamą. Oprócz radości związanej z przyjściem na świat córeczki Tosi, prezenterka musiała zmierzyć się z poważnym kryzysem w swoim związku. Ojciec dziecka nie poradził sobie z presją jaką niosło ze sobą ojcostwo. Jak mówiła gwiazda w programie "Gala Studio", w ich związku pojawił się poważny kryzys, ale mimo informacji które pojawiły się w mediach, para nigdy się nie rozstała.

 Ania Wendzikowska zaręczyła się

- Był taki moment w moim życiu tuż po tym jak Tosia się urodziła, który nie był rozstaniem, gdzie musieliśmy sobie z naszą relacją poradzić. Nie rozstaliśmy się, ale jakiś czas faktycznie nie mieszkaliśmy razem. Musieliśmy się wspomóc terapią. Ten moment pojawienia się dziecka często bywa trudny dla pary, dla mężczyzny, który po raz pierwszy zostaje ojcem, dla kobiety którą targają hormony - mówiła Anna Wendzikowska w rozmowie z Natalią Hołownią.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl zdołali uratować swój związek i szykują się do ślubu. Dziś wspólnie wychowują swoją córeczkę Tosię oraz córkę prezenterki ze związku z Patrykiem Ignaczakiem, Kornelkę.

Serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chill #mauritius #tropicalisland #summervibes #fourseasonsmauritius #traveltheworld

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) Mar 3, 2020 o 1:25 PST