Anna Wyszkoni do tej pory dała się poznać publiczności jako uzdolniona wokalistka, której piosenki podbijają listy przebojów. Niedługo jednak będzie miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Artystka przyjęła propozycję Polsatu i wystąpi w roli gospodyni nowego programu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". - Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska - mówi Wyszkoni.

Anna Wyszkoni poprowadzi "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Na czym polega program?

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza" to nowy format Telewizji Polsat. Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu.  W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu.

Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu. 
W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów.

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza": data premiery

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza" zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już wiosną 2021 roku.