Anne Hathaway jest w ciąży. Aktorka znana z takich hitów, jak "Pamiętnik księżniczki", "Diabeł ubiera się u Prady czy "Les Misérables. Nędznicy" ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Anne Hathaway i jej mąż, Adam Shulman, wychowują już wspólnie swojego 3-letniego syna, Jonathana. Gwiazda wiele razy podkreślała, że chciałaby mieć dużą rodzinę, ale jej marzenie o posiadaniu dziecka po raz pierwszy spełniło się dopiero po czterech latach małżeństwa. Hathaway zmaga się bowiem z niepłodnością.

Anne Hathaway zostanie mamą 

Anne Hathaway pod zdjęciem na Instagramie wyznała, że po raz drugi miała problem z zajściem w ciążę i solidaryzuje się z kobietami, które również zmagają się z niepłodnością:

„To nie jest film... #2. Żarty na bok. Do każdego, kto przechodzi przez problem niepłodności: wiedzcie, że dla mnie to też kolejny raz była droga przez mękę. Przesyłam wam dużo miłości" 

Fani zasypali gwiazdę gratulacjami i podziękowaniami, że w taki otwarty sposób mówi o problemie niepłodności, z którym zmagają się miliony osób na całym świecie. Płeć dziecka i termin porodu Anne Hathaway nie jest na razie znany.

Serdecznie gratulujemy!