Anne Hathaway należy do grona gwiazd, które chronią swoją prywatność. Choć media wielokrotnie donosiły o tym, że aktorka nagrodzona Oscarem za rolę drugoplanową w filmie "Les Misérables. Nędznicy" jest w ciąży, ona przez bardzo długi czas tego nie potwierdziła. Informacja wyciekła do mediów w grudniu 2015 r. za sprawą brata gwiazdy.  

Choć później fotografowano Anne z zaokrąglonym brzuszkiem, ona konsekwentnie milczała. Jedynym potwierdzeniem z jej strony było umieszczenie w Internecie zdjęcia z plaży, które skomentowała w następujący sposób:

"Szczęśliwego 2016 roku, moi drodzy! Cóż, pokazywanie mojego zdjęcia w kostiumie kąpielowym nie jest czymś, z czego jestem znana, ale właśnie zauważyłam, że i tak ktoś robi mi zdjęcia. Uznałam więc, że jeśli taka fotografia i tak ma pójść w świat, to chyba lepiej, jeśli będę z niej zadowolona (i będzie ona zrobiona za moją zgodą, i przy wykorzystaniu dobrego filtra!). Życzę Wam miłości i dużo dobra na cały nowy rok!" - podpisała fotografię Anne Hathaway.

Okazuje się, że gwieździe udało się ukryć także fakt... porodu. O jej rozwiązaniu doniesiono dopiero dwa tygodnie po przyjściu dziecka na świat.

Według informacji serwisu E! News, syn aktorki i jej męża Adama Schulmana przyszedł na świat 23 marca. Nikt jednak oficjalnie tej informacji nie potwierdził, natomiast źródła twierdzą, że chłopcu nadano dość oryginalne drugie imię: Jonathan Rosebanks. 

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: ANNE HATHAWAY Przeżyła drastyczne chwile!