Anne Hathaway została mamą po raz drugi. Aktorka, która wraz z mężem, Admamem Shulmanem, wychowuje już 3-letniego synka Jonathana, niedawno urodziła drugą pociechę. Co prawda nie ogłosiła tego w mediach społecznościowych, ale serwis Daily Mail opublikował rodzinne zdjęcia Anne Hathaway z Connecticut, na których widać, jak jej mąż trzyma nosidełko, a w nim owinięte kocykiem niemowlę. Gwiazda znana z takich kinowych hitów, jak "Diabeł ubiera się u Prady", "Les Misérables. Nędznicy", czy "Pamiętnik księżniczki" wiele razy podkreślała, że marzy o dużej rodzinie, ale pierwszy raz zaszła w ciążę dopiero po 4 latach małżeństwa. Zajście w drugą ciążę również nie było dla niej łatwe - Hathaway zmaga się bowiem z niepłodnością.

Anne Hathaway urodziła 

Anne Hathaway ogłosiła drugą ciążę na Instagramie w lipcu 2019 roku. Pod zdjęciem zdobyła się na szczere wyznanie i napisała, że miała duży problem z zajściem w ciążę oraz solidaryzuje się z kobietami, które zmagają się z niepłodnością: "Do każdego, kto przechodzi przez problem niepłodności: wiedzcie, że dla mnie to też kolejny raz była droga przez mękę. Przesyłam wam dużo miłości". Swój ciążowy brzuszek prezentowała podczas ważnych gal i chętnie pozowała na czerwonym dywanie.

Serwis Daily Mail nie otrzymał od aktorki komentarza odnośnie zdjęć z noworodkiem. Nie wiadomo również, jakiej płci jest dziecko Anne Hathaway oraz jakie otrzymało imię.