Antek Królikowski i Baron mają ze sobą sporo wspólnego - obydwoje robią karierę, na ich widok wzdychają kobiety, no i uległa im jedna z najseksowniejszych gwiazd show-biznesu, Julia Wieniawa. Chociaż można by pomyśleć, że przez wzgląd na kobietę, panowie nie będą za sobą przepadali, okazuje się że może być inaczej. W sobotę na Instagramie Antka Królikowskiego można było zobaczyć nagranie z Baronem! Jak się okazało, aktor i gitarzysta chodzą na tę samą siłownię. Kiedy wybrali się na nią dokładnie w tym samym czasie, Królikowski stwierdził, że to idealna okazja na nagranie "zabawnego" wideo. Niestety wyszło trochę niezręcznie...

Baron i Antek Królikowski razem na siłowni

Królikowski nagrał filmik na Instastory, na którym niespodziewanie pojawił się Baron. Można byłoby pomyśleć, że obecny i były ukochany Julii Wieniawy pałają do siebie sympatią, gdyby nie dialog jaki się między nimi rozegrał. 

" - Jest i on. Mój kseroboy" - powiedział Antek do Barona.
" - Chciałbyś. Chyba Ty!" - odpowiedział mu muzyk Afromental.

Nagranie wyszłoby może zabawnie, gdyby nie mina Królikowskiego na końcu wideo i krótki rzucony w kierunku Barona tekst: "Nara". W dodatku nagranie po kilku godzinach zniknęło z profilu Antka.

W GALERII obejrzycie wideo, które zapisało i udostępniło Vogule Poland --->