W ubiegłe wakacje, zanim jeszcze sami zainteresowani przyznali, że są razem, media rozpisywały się o ich związku. Kiedy wszystko było już jasne, Antek Królikowski i Joanna Opozda chętnie pozowali do wspólnych zdjęć na branżowych imprezach, a w social mediach dzielili się romantycznymi ujęciami. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie, ogłoszone tuż przed Nowym Rokiem, było dużym zaskoczeniem. Niedawno okazało się jednak, że stara miłość nie rdzewieje. "Moje szczęście" - napisał aktor pod zdjęciem z ukochaną. Było to niecały miesiąc temu. Teraz do mediów wypłynęła sensacyjna wieść o rychłym ślubie.

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Jak donosi Pudelek, na początku sierpnia Joanna Opozda i Antek Królikowski mają stanąć na ślubnym kobiercu. W ubiegłą sobotę aktorka w jednym z warszawskich klubów świętowała urodziny, które połączyła z wieczorem panieńskim. Według doniesień informatora portalu było hucznie.

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni - twierdzi informator Pudelka.

Na Instagramie aktorki można zobaczyć jej stylizację z tego dnia oraz tort, który zafundowały jej przyjaciółki. Opozda miała na sobie biały total look oraz błyszczące szpilki. Jej tort urodzinowy przypominał zaś te, które faktycznie goszczą na wieczorach panieńskich - była na nim figurka przypominająca aktorkę ubraną w białą suknię.

Partnerka Królikowskiego oznaczyła koleżanki, które bawiły się na imprezie. Jedna z nich pochwaliła się w swojej relacji, że jest w drodze właśnie na wieczór panieński.

Po sieci krąży także sformułowane jak zapowiedź spektaklu zaproszenie na ślub pary.

Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie". Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie - brzmi treść zaproszenia.

Podane są także daty, godziny i miejsca ślubu kościelnego oraz przyjęcia weselnego. Zostały jednak wyblurowane.

Wszystkie fotografie sugerujące, że Joanna Opozda "już długo panienką nie będzie" zamieściliśmy w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda ogłasza rozstanie z Antkiem Królikowskim: "Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy"