Antek Królikowski i Joanna Opozda dopiero co potwierdzili swój związek oficjalnie, a już pojawili się na jednej z imprez. Obecni na niej fotoreporterzy oprócz wymieniających czułości aktorów uwiecznili jeszcze inną znaną parę show-biznesu.

Antek Królikowski i Joanna Opozda na pierwszym publicznym wspólnym wyjściu

O każdym kolejnym związku młodego aktora zawsze jest głośno w mediach - Antek nie stroni bowiem od chwalenia się kolejnymi partnerkami i pozowania z nimi do wspólnych zdjęć. Zaledwie miesiąc po rozstaniu z Kasią Dąbrowską pojawiły się doniesienia o nowej miłości Królikowskiego. Antek nie zwlekał z potwierdzeniem tego faktu i opublikował wymowne zdjęcie z Joasią Opozdą. W środę para pojawiła się na pierwszym wspólnym wyjściu i trzymając się za ręce po raz kolejny utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że aktorzy maja się ku sobie.

Oprócz Antka i Joasi na imprezie pojawili się też Margaret i KaCeZet. Dawno nie widziane małżeństwo również nie szczędziło sobie czułości. Przypomnijmy, że Małgosia i Piotr na początku roku pobrali się w Peru podczas oryginalnej ceremonii. Para rzadko pojawia się na salonach. Tym razem jednak oboje śmiało pozowali fotoreporterom, wyglądając na szczęśliwych i tym samym przecząc doniesieniom, jakoby między Małgosią a Piotrem miało dojść do kryzysu.

Która para lepiej się zaprezentowała?