Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska razem na zamknięciu festiwalu OFF Camera w Krakowie. 30-letni aktor i piękna blondynka spotykają się od kilku tygodni, ale to właśnie na festiwalu filmowym postanowił pokazać się z nią po raz pierwszy. 26 kwietnia, para przyszła wspólnie na galę otwarcia OFF Camera, na której spotkała również byłą dziewczynę Królikowskiego, Julię Wieniawę. Po raz drugi Kasia miała okazję zmierzyć się ze światłami reflektorów i błyskami fleszy, podczas gali zamknięcia. Chociaż Antek nie pozował ze swoją nową dziewczyną na ściance, fotoreporterzy zrobili im zdjęcia, kiedy wchodzili po czerwonym dywanie. Dziewczyna Królikowskiego wyglądała na jeszcze bardziej speszoną i zawstydzoną, niż podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia. Na zdjęciach widać, że przed wejściem na festiwal, Antek starał się zabawiać dziewczynę rozmową i rozluźnić ją w tej stresującej sytuacji.

Antek Królikowski z dziewczyną na festiwalu OFF Camera

Antek Królikowski skomentował swój związek z Kasią Dąbrowską podczas wizyty w studio "Dzień Dobry TVN". Wyznał, że nie chce upubliczniać partnerki, dlatego unika pozowania z nią na ściankach:

"Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, żeby czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że ja wykonuje taki zawód jaki wykonuje, więc przychodzi ze mną np. na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance, tylko ze mną przychodzi" - przyznał Królikowski.

Aktor nie ukrywał też, że jest zdziwiony pojawieniem się w mediach ich wspólnych zdjęć z festiwalu:

"Nie chciałem tych zdjęć, ona też nie chciała. To tak trochę dziwnie wyszło, że nagle została upubliczniona, tym bardziej że ja owszem upubliczniłem też jej wizerunek na Instagramie, ale na każdym zdjęciu Kasia jest w okularach."

Myślicie, że uda mu się utrzymać ten związek z dala od mediów?

Zobaczcie zdjęcia Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej w naszej GALERII --->