W trzecim odcinku popularnego show TVP2 „Kocham Cię, Polsko!” padło m.in. pytanie o najchętniej wybierane miejsce na pierwszą randkę. Runda „Co ludzie powiedzą?” polega na tym, by wskazać, jak najczęściej typowali ankietowani. Kino znalazło się dopiero na trzecim miejscu. Według respondentów, chętniej spędzamy pierwszą randkę na spacerze lub w kawiarni! Antka Królikowskiego trochę to zdziwiło, ale – jak się okazało – szybko znalazł wyjście z opresji! W jaki sposób?

ZOBACZ: IWONA CICHOSZ dziś zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”, a jutro czeka ją egzamin życia!

Młody aktor szybko podzielił się swoją sugestią na temat randkowych możliwości:

Można to wszystko połączyć, prawda? Najpierw spacer, potem kino. Ale faktycznie zdarzało mi się pójść na spacer!

W trzecim odcinku „Kocham Cię, Polsko!” naprzeciwko siebie stanęły aktorki i sportowcy. W drużynie Tomasza Kammela: Anna Karczmarczyk, Iza Kuna i Katarzyna Ankudowicz, w zespole Antoniego Królikowskiego: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak i Andrzej Supron.

Początkowo jak burza szła drużyna Tomka. Świetnie radziła sobie z zagadkami muzycznymi, typowaniem, jakie odpowiedzi wskazali ankietowani czy rozwiązywaniem kalamburów. Podobnie jak w poprzednich dwóch odcinkach tej edycji, dużo zmieniła runda „Urodziny”. Gdy prezent wybuchł w rękach Anny Karczmarczyk, 18 punktów trafiło na konto Antka i sportowców, zmniejszając przewagę przeciwników tylko do 5 punktów!

Mimo że rywalizacja była zacięta, walka o prowadzenie nie przyćmiła dobrej zabawy w trakcie kolejnych konkurencji. Hitem okazała się runda „Polszczyzna”, w której uczestnicy przebrani w stroje-kostki, z widniejącymi z przodu i z tyłu literami, muszą ustawiać się tak, by ułożyć dany wyraz.

Najwięcej emocji wzbudził jednak sam finał. Tu o punktach decydują nie wiedza czy refleks, ale intuicja i koło fortuny. Po pierwszym pytaniu Otylia Jędrzejczak wykręciła pole ze znakiem zapytania, pod którym kryło się 50 punktów dla drużyny przeciwnej. Kilka minut później znów trafiła na niewiadomą, ale tym razem miało to być tyle punktów dla drużyny Antka, ile blondynek wśród siedzącej po tej stronie publiczności. Udało się naliczyć 62 dziewczyny o jasnych włosach, co sprawiło, że na tym etapie oba zespoły… remisowały!

POLECAMY: ŁUKASZ JAKÓBIAK obiektem żartów i kpin amerykańskim blogerów!

Na trzecie pytanie poprawnie odpowiedziała drużyna Tomka, a na kole wylosowała „jedynkę”. I właśnie ten punkt zaważył na tym, że trzeci odcinek „Kocham Cię, Polsko!” wygrała drużyna Tomka Kammela!

To już jego drugie zwycięstwo w tym sezonie show „Kocham Cię, Polsko!”!

Zasłużone? Czy Waszym zdaniem starszy kolega nie powinien dać forów Antkowi, który dopiero co dołączył do zespołu teleturnieju?