Kasia Sawczuk, która odpadła w piątek po pierwszym odcinku z „Tańca z Gwiazdami”, długo była kojarzona ze związku z Antkiem Królikowskim. Bardzo zresztą słusznie. Para spotykała się przez jakiś czas w zeszłym roku. Antek nie szczędził Kasi czułych słów w wywiadach. Przedstawił ją rodzicom i rodzeństwu, spędzał z nią każdą wolną chwilę. Pod koniec 2016 młodzi aktorzy się jednak rozstali. Wtedy też kariera Sawczuk zaczęła nabierać rozpędu. Zaczęto ją rozpoznawać jako jedną z gwiazd serialu „Belfer”, po którym przyszła propozycja z Polsatu do wzięcia udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Niedawno okazało się, że po rozstaniu z Królikowskim Kasia Sawczuk zaczęła się spotkać z Patrykiem Pniewskim. Szybko pocieszenie znalazł sobie także Antek Królikowski, którego zaczęto widywać na salonach z Julią Wieniawą. Teraz okazało się, że obie partnerki aktora, była i obecna, były kiedyś bliskimi przyjaciółkami!

ZOBACZ: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Kasia Sawczuk odpadła jako pierwsza! Zasłużenie?

Okazuje się, że Julia Wieniawa przyjaźniła się swego czasu z Kasią Sawczuk. Na Instagramie można znaleźć całkiem sporo ich wspólnych zdjęć z tego okresu! Widać, że spędzały ze sobą sporo czasu. Na instagramowym profilu Kasi Sawczuk padały też deklaracje o głębokiej przyjaźni łączącej obie panie.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie potwierdzili póki co oficjalnie, że są parą, ale coraz częściej pojawiają się razem na imprezach, na których nie szczędzą sobie pocałunków i czułości. Tymi Antek kiedyś obdarowywał także Kasię.

CZYTAJ TAKŻE: KOCHAM CIĘ, POLSKO! wraca do TVP 2! Już dziś pierwszy odcinek 10. edycji!

Teraz takich zdjęć tam już nie uświadczymy. Od kiedy Antek Królikowski zaczął publicznie pokazywać się z Julią Wieniawą, była i obecna partnerka aktora nie pokazują już wspólnych zdjęć w sieci.

Czy oznacza to, że ich przyjaźń rozpadła się właśnie przez przystojnego aktora? No cóż, musimy przyznać, że jego czarowi trudno nie ulec. Mamy jednak nadzieję, że nowy prowadzący „Kocham Cię, Polsko!” nie skłócił przyjaciółek i teraz mogą sobie przynajmniej poplotkować o wadach i zaletach (obecnego i byłego) obiektu ich westchnień!

Albo powspominać dobre czasy, kiedy robiły sobie dużo wspólnych zdjęć. Część z nich znajdziecie w naszej GALERII ;-)