Media wciąż żyją publicznym konfliktem Julii Wieniawy i Joanny Opozdy. Była i obecna partnerka Antka Królikowskiego wdały się w słowną potyczkę na Instagramie, komentując swoje style ubierania się i wykształcenie aktorskie. W wymianę zdań zaangażowały się nawet inne gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Ewa Minge. Teraz w sprawie postanowił wypowiedzieć się Królikowski, który został zapytany o komentarz podczas premiery filmu "Pętla".

Antek Królikowski broni Joanny Opozdy

Antek Królikowski podczas wczorajszej premiery filmu "Pętla" został zapytany przez reportera "Plotka" o to, co sądzi o wymianie zdań swojej obecnej oraz byłej dziewczyny. Lekko poirytowany aktor nie chciał zagłębiać się w temat, ale jasno określił, po czyjej stronie stoi.

- Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie komentuję takich rzeczy bo to po prostu jest śmieszne. Zawsze będę po stronie Asi i tylko tyle mogę powiedzieć. Uwierz mi, Asia nie przejmuje się pierdołami, więc też nie pytaj mnie o pierdoły. Ja wiem, że ludzie lubią tym żyć, ale ja niespecjalnie. Litości- powiedział Królikowski.

Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem od kilku miesięcy, ale znają się już od dawna. I chociaż początkowo kryli się ze swoim uczuciem, teraz nikt nie ma wątpliwości, że są w sobie zakochani. Para dzieli się romantycznymi zdjęciami w mediach społecznościowych, ma za sobą tez już kilka wspólnych wyjść na show-biznesowe imprezy.