Kto zagra Zenka Martyniuka w filmie biograficznym o polskim królu disco-polo? To pytanie od kilku tygodni zadają sobie niemal wszyscy dziennikarze show-biznesowi. Już kilka tygodni temu "Super Express" ogłosił, że w rolę muzyka wcieli się Antek Królikowski, który podobno zaczął już nawet przygotowania do tej roli. Królikowski miał ponoć regularnie obserwować Zenka Martyniuka podczas jego koncertów, spędzać z nim dużo czasu i uczyć się teksów jego kolejnych hitów. Wszystko wskazuje jednak na to, że robił to nadaremnie. W branży zaczęły pojawiać się bowiem głosy, że gwiazdora w filmie biograficznym o Martyniuku zagra ktoś zupełnie inny. Kto miałby to być?

Kto zagra Zenka Martyniuka w filmie?

Zenek Martyniukw programie "Alarm!" w TVP, w którym ostatnio gościł, zdradził, że ma swój typ na odtwórcę siebie w filmie opwiadającym historię jego i jego rodziny. Muzyk podczas wywiadu wyjawił, który aktor mógłby go zagrać. Czyja gra szczególnie przypada mu do gustu?

Ostatnio pod uwagę był brany Jacek Braciak. Właściwie można powiedzieć, że nawet bez charakteryzacji jest bardzo podobny do mnie z fryzury i z profilu. Ale mi najbardziej podoba się Dawid Ogrodnik - podsumował muzyk.

Czy to znaczy, że Zenek Martyniuk będzie namawiał teraz Dawida Ogrodnika, żeby te zechciał zagrać go w filmie biograficznym o nim? Myślicie, że aktor zdecyduje się przyjąć tę rolę? Widzicie jakiekolwiek podobieństwo fizyczne między Ogrodnikiem a Martyniukiem…?