Janek Królikowski spotyka się z byłą dziewczyną swojego brata – Antka Królikowskiego. Czyżby chodziło o Julię Wieniawę, z którą Antek spotykał się przez ostatni rok? Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Jak podał dziennik Fakt, Janek Królikowski widuje się obecnie z aktorką Joanną Jarmołowicz (serial "Na noże"), z którą Antek spotykał w 2015 roku!

Janek Królikowski spotyka się z "byłą" swojego brata, Antka

Brat Antka Królikowskiego, Janek, jest o trzy lata młodszy od Antka i jest kompozytorem! Niedawno pojawił się ze starszym bratem w świątecznym odcinku "Bake Off: Ale Ciacho". Jak się jednak okazuje, braci łączy nie tylko to. Janek „odziedziczył” po swoim starszym bracie dziewczynę, Joannę Jarmołowicz. Jak się okazuje, Antek nie miał absolutnie nic przeciwko temu:

– Dostał błogosławieństwo – twierdzi informator Faktu. – Antek od dawna nie ma kontaktu z Asią, a sam jest zakochany w Julii Wieniawie. Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej.

Nas najbardziej interesuje jednak, jak będzie w tym roku wyglądało spotkanie wielkanocne w rodzinie Królikowskich. Wyobrażacie sobie Antka, Julię, Janka i Joasię przy jednym stole…?

 

#smartlove @juliawieniawa @historianaszegozycia @polsatofficial

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) Mar 9, 2018 o 1:59 PST