To się nazywa rozstanie z klasą. Antoni Królikowski i Julia Wieniawa oficjalnie potwierdzili, że nie są już razem. Zrobili to jednak w najbardziej uroczy z możliwych sposobów. 23 grudnia, czyli w dniu 20. urodzin gwiazdy serialu "Rodzinka.pl", aktor opublikował na Instagramie własną wersję teledysku do jej ostatniego singla "Nie muszę". Prywatny wideoklip to niezwykle romantyczny i wzruszający zlepek prywatnych nagrań pary.

- Wszystkiego najlepszego. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję! - podpisał wideo aktor.

Julia Wieniawa nie pozostała mu dłużna. Młoda gwiazda z szacunkiem i wdzięcznością odpowiedziała na post swojego byłego już partnera.

- Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu - napisała pod filmikiem Antka

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się

Julia Wieniawa i Antek Królikowski związali się na początku 2017 roku. O kryzysie w ich związku w mediach mówiło się już co najmniej od kilku miesięcy. Mimo to, jeszcze pod koniec listopada para wybrała się razem na wakacje do Dubaju. Jak się okazało, był to ich ostatni wspólny wyjazd.

Zobacz ostatnie wspólne zdjęcia Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego z ich oficjalnych wyjść w naszej GALERII. Pożegnalny teledysk Antka Królikowskiego do piosenki "Nie muszę" możecie obejrzeć w całości poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: JULIA WIENIAWA skończyła 20 lat. Zobacz, jak wyglądała, zanim stała się gwiazdą [ZDJĘCIA]