Antek Królikowski i Joanna Opozda jakiś czas temu wybrali się razem na kolację do restauracji. I może w tym wyjściu nie byłoby nic dziwnego, gdybyśmy nie poznali jego szczegółów, które trafiły do mediów. Jak donosił serwis "Pudelek", doszło do kłótni z obsługą restauracji po tym, jak jedna z kelnerek wylała na parę lampkę prosecco. Według relacji świadków aktorka miała nakrzyczeć na pracowniczkę, a ta wyszła z płaczem. Po publikacji artykułu w plotkarskim serwisie, Antek Królikowski postanowił osobiście napisać do redakcji portalu, tłumacząc sytuację.

Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem

- Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i... Jest dramat! Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie - nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest... Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie - tłumaczył aktor.

Ale to nie wszystko, przy okazji tłumaczenia sytuacji z restauracji, Królikowski przyznał, że Joanna Opozda jest jego dziewczyną!

- Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł...

Przypomnijmy, że zaledwie dwa tygodnie temu do mediów trafiła informacja o zakończeniu związku Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej, który trwał 1,5 roku.