Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się pod koniec 2018 roku, jednak już jesienią mówiło się o kryzysie w ich związku. Przypomnijmy, że para była razem przez dwa lata, a pierwszy raz pojawiła się na czerwonym dywanie na Telekamerach w styczniu 2017 roku. Od tego momentu kariera Julii Wieniawy, młodej aktorki znanej dotychczas tylko z drugoplanowej roli w serialu "Rodzinka.pl", rozkwitła. Powodem rozstania Wieniawy i Królikowskiego miały być "inne plany i oczekiwania od życia". Dziś 20-latka jest szczęśliwa u boku 35-letniego muzyka zespołu Afromental, Aleksandra Barona, a Antek Królikowski... podobno tęskni za byłą dziewczyną.

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą

Jak donosi Fakt, Antek Królikowski nie jest zadowolony z nowego związku Julii Wieniawy. Aktor próbował podobno nawet walczyć o względy byłej partnerki, ale wszystko na nic:

"– Znajomi martwią się o Antka, bo widzą, że nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu, stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie" – mówi Faktowi kolega Królikowskiego.

Antek Królikowski nie akceptuje Barona i uważa, że prędzej czy później wykorzysta Julię Wieniawę, albo po prostu zostawi ją dla innej:

" - Gdy dowiedział się, że Julka jest z Baronem, całkowicie się załamał. Uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka."

Tymczasem, wszystko wskazuje na to, że związek Julii Wieniawy i Barona kwitnie. Aktorka i muzyk najpierw wybrali się na wspólne wakacje do Afryki, a po powrocie z urlopu, paparazzi sfotografowali ich pod jednym z warszawskich kin. Para mimo obecności fotoreporterów, nie szczędziła sobie czułości. Podobno związek pary jest bardzo świeży i zakochani spotykają się od kilku tygodni.

Zobacz zdjęcia Królikowskiego i Wieniawy w naszej galerii --->