Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub? Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktora wywołało sporą burzę. Widzimy na nim, jak para pozuje pod znakiem z napisem "Las Vegas" - miastem, kojarzącym się ze ślubami, które można wziąć w jeden dzień. Kasia ma na sobie suknię ślubną i długi, biały welon, a w ręku trzyma ślubną wiązankę. Pod fotografią opatrzoną podpisem "W końcu!!!", posypały się komentarze z gratulacjami, a w niektórych z nich obserwatorzy aktora piszą, aby dbał o swoją wybrankę, bo to naprawdę wyjątkowa dziewczyna. Wszystkich, którzy kibicują związkowi Antka i Kasi, musimy jednak zmartwić - para tak naprawdę wcale nie wzięła ślubu...

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub?

Antek Królikowski i jego dziewczyna wybrali się na wydarzenie "Friends Fest", zorganizowane dla fanów serialu "Przyjaciele". Z okazji 25-lecia serialu, wielbiciele produkcji mogą poczuć się jak na planie zdjęciowym, rozgościć się w mieszkaniu Moniki, wystąpić w czołówce oraz właśnie - wziąć "ślub" w Vegas. Wygląda więc na to, że Antek i Kasia są po prostu fanami produkcji i postanowili nabrać swoich obserwatorów.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska spotykają się od kwietnia 2019 roku. "Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek"- mówił aktor w rozmowie z Faktem. O dziewczynie Antka nie wiadomo w zasadzie nic oprócz tego, że jest młodsza od niego prawie o 10 lat i skończyła studia prawnicze. Na razie para trzyma swój związek z dala od błysku fleszy i rzadko pojawia się na ściankach. Jak widać, takie rozwiązanie w ich przypadku sprawdza się bardzo dobrze.

Zdjęcia Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej obejrzycie w GALERII.