Antek Królikowski i Julia Wieniawa dosyć szybko pozbierali się po rozstaniu i dziś oboje układają sobie życie u boku nowych partnerów. Aktorka spotyka się z 35-letnim muzykiem zespołu Afromental, Aleksandrem Baronem, a Królikowski jest z tajemniczą Kasią, o której na razie wiadomo niewiele, bo dziewczyna nie jest związana z show-biznesem. Na wczorajszej gali otwarcia festiwalu Off Camera w Krakowie, aktor po raz pierwszy pokazał się publicznie ze swoją nową partnerką. Antek prowadząc ją za rękę, starał się dodać swojej dziewczynie otuchy i trochę ją ośmielić. Widać było, że Kasię krępują światła reflektorów i błyski fleszy oraz że nie jest przyzwyczajona do tego, że cała uwaga jest skupiona wyłącznie na niej. Na pewno nie pomagał jej też fakt, że na tej samej imprezie pojawiła się była dziewczyna Antka Królikowskiego, Julia Wieniawa. 

Królikowski z dziewczyną i Wieniawa na tej samej imprezie

Julia Wieniawa tego wieczoru wyglądała wyjątkowo seksownie. Założyła mocno wyciętą błękitna sukienkę i pastelowe szpilki. W przeciwieństwie do Królikowskiego, do zdjęć pozowała sama i do Krakowa nie zabrała ze sobą Barona. Sądząc po jej minie, którą widzimy na zdjęciach z wydarzenia, raczej nie spodziewała się spotkać tam Antka i jego nowej partnerki...

Myślicie, że nowa dziewczyna Antka Królikowskiego przywyknie do świata show-biznesu? Na razie nie wygląda, jakby dobrze się w nim odnajdywała, ale wszyscy pamiętamy przecież pierwsze kroki Julii Wieniawy, która w kilka lat ze skromnej dziewczyny stała się prawdziwą "seksbombą".

Zobacz zdjęcia Królikowskiego z dziewczyną i Wieniawy w naszej galerii --->