Jakiś czas temu pisaliśmy, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w komedii romantycznej. I chociaż nie udało nam się uzyskać komentarza w tej sprawie od aktorki, do plotek postanowił odnieść się jej były partner w rozmowie z jednym z tygodników. Przypomnijmy, że Wieniawa i Królikowski mają zagrać parę w produkcji "Miłość ma cztery łapy" opowiadającej o bohaterach, których połączy niesforny pies. Na ekranie obok nich zobaczymy również Nikodema Rozbickiego, Piotra Stramowskiego oraz Miśka Koterskiego. 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski razem w filmie "Miłość ma cztery łapy"

Redaktorzy tygodnika "Rewia" postanowili zapytać Królikowskiego, jak czuje się z tym, że będzie musiał odtworzyć na ekranie uczucie do swojej byłej partnerki. Na pytanie, czy istnieje szansa, że projekt znów ich do siebie zbliży, aktor odpowiedział krótko: - To tylko praca. Tym samym uciął spekulacje, jakoby jego nowe aktorskie wyzwanie było powodem niedawnego rozstania z Kasią Dąbrowską.

Jak donosi "Pudelek", Antek Królikowski początkowo nie był zadowolony z faktu, że na planie będzie spotykał się z byłą ukochaną i próbował przekonać producentów, aby Julię Wieniawę zastąpili inną aktorką. Aktor miał proponować osobom związanym z filmem, żeby w głównej roli obsadzili... Joannę Opozdę.- Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z producentami. W tym czasie Asia mówiła zresztą dziennikarzom, że pracują z Antkiem przy wspólnym projekcie - twierdzi źródło serwisu.

Niestety jak widać jego prośby nie przyniosły skutku. Jesteście ciekawi, jak Wieniawa i Królikowski poradzą sobie z tym aktorskim wyzwaniem?