Antek Królikowski opublikował wzruszający post, w którym żegna zmarłego ojca. Paweł Królikowski zmarł rano 27 lutego 2020 roku po długiej walce z chorobą neurologiczną. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, a o jego kolejnych problemach zdrowotnych dowiedzieliśmy się we wrześniu ubiegłego roku. Aktor ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Jego śmierć poruszyła nie tylko świat show-biznesu, ale też widzów, którzy od lat śledzili jego aktorskie kreacje na ekranie oraz w teatrze. Swoje wyrazy współczucia publikują na Instagramie kolejne gwiazdy, w tym Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Tomasz Kammel oraz Anna Dereszowska. 

Antek Królikowski żegna ojca

Zmarłego Pawła Królikowskiego pożegnał również jego syn, Antek Królikowski. Aktor opublikował archiwalne zdjęcie ojca i dodał do niego poruszający podpis.

- Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato - napisał.

Wsparcie dla Antka Królikowskiego i jego rodziny wyrazili w komentarzach m.in. Magda Lamparska, Paulina Krupińska, Izabela Janachowska, Maja Sablewska, Gabi Drzewiecka, czy Borys Szyc.

ZOBACZ TEŻ: DOWBOR, IBISZ, ZIELIŃSKA, KAMMEL: gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego