Antek Królikowski postanowił publicznie przeprosić swoją mamę – równie jak on znaną aktorkę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Jaki był tego powód? Czyżby Antek sprawił przykrość swojej rodzicielce? A może to Julia Wieniawa – dziewczyna Antka – ostatnio namieszała w stosunkach Antka i Małgorzaty?

Antek Królikowski przeprasza swoją mamę. Za co? 

Nic bardziej mylnego! Wszystko zadziało się na planie pokulanego show TVP 2 „Kocham Cię, Polsko!”. To w nim aktorka o zwycięstwo w programie walczyła w zespole Tomasza Kammela. Już na samym początku Antek stwierdził, że trudno mu będzie rywalizować z mamą, ale jednocześnie zapewniał, że to wokaliści w tym odcinku będą górą. Nieoczekiwanie w walce o wygraną pomogła im... Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w Finale na kole fortuny wykręciła 20 punktów… dla drużyny przeciwnej. Właśnie wtedy Antek podbiegł do mamy, uściskał ją i ucałował przepraszająco. – „To dla ciebie, syneczku…” – odpowiedziała nieco zmieszana Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Co jeszcze się wydarzyło w tym odcinku quizu wiedzy o Polsce?

„Kocham Cię, Polsko!” - kto wystąpił?

W trzecim odcinku „Kocham Cię, Polsko!” aktorzy zmierzyli się z wokalistami. W drużynie Tomasza Kammela zobaczyliśmy Rafała Cieszyńskiego, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Marka Kaliszuka. Z Antkiem o zwycięstwo walczyli Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder i Grzegorz Skawiński.

Od początku szczęście zdecydowanie bardziej sprzyjało zespołowi Antka, który po czterech pierwszych rundach: Kronika niepodległa, Muzyczne licytacje, Cytaty TV i film oraz Polszczyzna prowadził 24 do 16. Dobra passa nie opuściła wokalistów również w rundzie Urodziny – prezent-bomba wybuchł w rękach Marka Kaliszuka, a 21 punktów trafiło na konto drużyny Antka. Jej reprezentanci nie dali też żadnych szans swoim rywalom w konkurencji Co ludzie powiedzą, bo tu mistrzem celnego typowania okazał się Grzegorz Skawiński.

„Kocham Cię, Polsko!” - kto wygrał 3. odcinek?

Szansę na wygraną drużyna Tomasza Kammela zyskała w Finale. Aktorzy lepiej obstawiali odpowiedzi na zadawane przez prowadzącą Barbarę Kurdej-Szatan pytania. Nie sprzyjało im jednak zupełnie koło fortuny. 3. odcinek „Kocham Cię, Polsko!” z aż 50-punktową przewagą wygrała drużyna Antka.

Co działo się na planie 3. odcinka „Kocham Cię, Polsko!” z udziałem Antka Królikowskiego i jego mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)