Już w pierwszych minutach programu „Kocham Cię, Polsko!” Antoni Królikowski i Julia Wieniawa nie szczędzili sobie czułości. - Nie wiem za dużo o tej tajemniczej, pięknej dziewczynie – przedstawiał ukochaną kapitan. – Mówią: "kobieta mafii", „kobieta sukcesu”. Słyszałem, że jest bardzo utalentowaną aktorką, że świetnie śpiewa. Pozostałe zalety widać. "Kobieta Królika"no oczywiście!  Chciałem powiedzieć, że dzisiejszy odcinek mógłby się śmiało nazywać "Kocham Cię, Polko!" – stwierdził triumfalnie. Czy w ten sposób Antoni Królikowski chciał zademonstrować swoją miłość do młodej aktorki? Takich czułych momentów nie brakowało również w dalszej części programu!

Tym razem w „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyły się ze sobą młode gwiazdy. Drużynę Tomasza Kammela reprezentowali aktorzy serialu „Za marzenia” – Anna Karczmarczyk, Maciej Radel i Maja Bohosiewicz. U Antka atmosfera była niezwykle gorąca, bo kapitan do gry zaprosił Marcelinę Zawadzką, Mateusza Szymkowiaka i właśnie swoją ukochaną – Julię Wieniawę.

„Kocham Cię, Polsko!” - kto wygrał odcinek?

Przez większość programu szczęście zdecydowanie bardziej sprzyjało drużynie Tomka. W rundzie Kalambury pobiła rekord ze wszystkich edycji, odgadując sześć haseł przed końcem czasu, przejęła od przeciwników punkty za błędnie zaśpiewane wersy piosenki „Statki na niebie”, uniknęła też wybuchu prezentu-bomby. Na pozycji lidera umocniła aktorów „Za marzenia” jeszcze runda Kto pierwszy, ten lepszy. Za to w wiedzy z zakresu sportu triumfowali „młodzi zdolni”, czyli ekipa Antka Królikowskiego. W tym odcinku po raz kolejny okazało się, że tak naprawdę o wygranej decyduje finałowa runda, w której wszystko może się odmienić. Mimo że drużyna Tomasza prowadziła aż do drugiego pytania tego etapu, Antek i jego team lepiej typowali odpowiedzi. W drodze do wygranej mocno pomogło im koło fortuny, które – już na ostatniej prostej – pozwoliło im wygrać odcinek z dość dużą przewagą: 170 do 156.

Jak zatem widać, miłość przydaje się nie tylko w życiu prywatnym, ale potrafi tez przynieść szczęście na niwie zawodowej. Czy za tę wygraną Antek będzie chciał już wkrótce podziękować Julii np. pierścionkiem zaręczynowym…?