Antek Smykiewicz zalicza się do grona artystów, którzy raczej rzadko dzielą się publicznie szczegółami ze swojego życia osobistego. Jednym z nielicznych tematów, oczywiście poza muzyką, na który wokalista wypowiada się w mediach jest jego liczna rodzina. Autor przeboju "Pomimo burz" nie ukrywa, że pochodzi z wielodzietnej rodziny, ale podkreśla, że jego rodzice zapewnili mu i jego rodzeństwo bardzo dobre warunki do rozwoju. - Niczego nam nigdy nie brakowało - mówił podczas wizyty w programie My3 w Polsacie. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat życia prywatnego uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" poniżej.

Antek Smykiewicz - rodzice

Antek Smykiewicz pochodzi z rodziny z artystycznym zacięciem. Matka wokalisty jako nastolatka śpiewała w Państwowej Operetce Warszawskiej. Z kolei jego ojciec jest fotografem.

Antek Smykiewicz - rodzeństwo

Antek Smykiewicz ma aż dziewięcioro rodzeństwa. Artysta wychował się pod jednym dachem z pięcioma siostrami (Katarzyną, Agnieszką, Pauliną, Dorotą i Klarą) oraz czterema braćmi (Tadeuszem, Łukaszem, Karolem i Pawłem).

Antek Smykiewicz - żona

Wszystkie fanki Antka, które wzdychają do niego podczas koncertów wiedzą, że ich idol niestety znalazł już tą jedyną. Żoną Smykiewicza jest Justyna Kapciak. Para wzięła cichy ślub, najprawdopodobniej w październiku 2018 roku.

Zobacz zdjęcia Antka Smykiewicza z żoną i rodzeństwem w naszej GALERII >>

ZOBACZ TEŻ: MARTA WIEJAK prywatnie i zawodowo. Poznaj uczestniczkę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"