Można już śmiało stwierdzić, że "The Voice Kids 3" to prawdziwa kopalnia wielkich talentów wokalnych. Antek Szydłowski sprawił, że Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson wręcz zaniemówili z wrażenia. Nastolatek podczas tzw. Przesłuchania w Ciemno podbił serca jury i widzów fenomenalnym wykonaniem jednego z największych hitów w dorobku brytyjskiej wokalistki Adele, czyli "Hello" z 2015 roku. Skala głosu chłopca po prostu powaliła ich na kolana!

- Olbrzymi talent - zachwycała się Cleo. 

Antek Szydłowski - wiek, pochodzenie

Antek Szydłowski urodził się w Londynie. Aktualnie mieszka w Myślenicach (woj. małopolskie), gdzie uczęszcza do I klasy Zespołu Szkół Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego. Choć trudno jest w to uwierzyć, przed udziałem w programie "The Voice Kids" nie miał styczności z muzyką, ani nawet nie śpiewał. Wcześniej przez kilka lat uczęszczał jedynie na warsztaty teatralne w Miejskim Domu Kultury w Myślenicach.

Do występu w muzycznym talent show Dwójki czternastolatek przygotowywał się przez okres zaledwie czterech miesięcy. Jak widać, jego starania jak najbardziej opłaciły się.

- Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania - powiedział Dawid Kwiatkowski. 

Produkcja i jurorzy show od razu poznali się na jego niezaprzeczalnym talencie, dzięki czemu o chłopcu usłyszała teraz cała Polska.

Fragment porywającego występu Antka Szydłowskiego z hitem "Hello" możesz obejrzeć u nas poniżej:

Zobacz też: Dawid Kwiatkowski w szczerym wyznaniu do Cleo i Emilki Sentkowskiej z "The Voice Kids 3"