Życie uczuciowe Antoniego Królikowskiego do zeszłego roku dostarczało prasie tematów do plotek. Wszystko dlatego, że kobiety przy boku aktora zmieniały się - zdaniem mediów - jak w kalejdoskopie. W bardzo krótkich odstępach czasu pisano o związkach młodego gwiazdora m.in. z Samuelą GórskąJoanną Jarmołowicz czy Laurą Breszką

Wiosną zeszłego roku zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia Antoniego w towarzystwie młodziutkiej Kasi Sawczuk: finalistki czwartej edycji programu "The Voice of Poland", znanej również z takich seriali, jak "Hotel 52" czy "Czas honoru"

Wszystko wskazuje na to, że ich związek jest poważny. W Internecie chętnie i często zamieszczają zdjęcia dokumentujące wspólnie spędzone chwile. Okazują sobie na nich czułość, obejmując się i całując. Związek wyraźnie im służy - oboje wydają się tryskać pozytywną energią i uśmiechami. 

Antoni na Instagramie pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji na Krecie. Na zdjęciu na pierwszym planie znajduje się on i jego dziewczyna, natomiast w wodzie widać mamę Antka, aktorkę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Towarzyszy jej dwójka dzieci: 14-letnia Marcelina i 9-letni Ksawery. 

#wakacje #relax #kreta#rodzinka #szczęście #mama #ksawery#marcelina @sawczukkasia ❤️