W jego przypadku częściej mówi się o romansach i domniemanych partnerkach niż o aktorskiej karierze. I choć Antoni Królikowski ma talent aktorski zapisany w genach, musiał się sporo napracować, by nie przypięto mu łatki „syna Pawła Krolikowskiego”. Kim jest Antoni Królikowski?

Antoni Królikowski wychowywał się na telewizyjnych korytarzach. Fascynował się światem i zza kulis teatralnych podglądał pracę rodziców oraz wujka, Rafała Królikowskiego. Przyszedł taki dzień, gdzie postanowił spróbować swoich możliwości. i udało się. Jego pierwszą rolą, była scena w jednym z odcinków serialu „Wiedźmy”, ale debiut aktorski zaliczył, mając zaledwie 4 lata.

PRZECZYTAJ: RAFAŁ KRÓLIKOWSKI Zdarzało się, że kończyłem pracę na planie i nie wiedziałem, co dalej… [WYWIAD]

Wtedy nie miał jeszcze świadomości tego, że w przyszłości to właśnie tym będzie się zajmował. Dziesięć lat później rok w rok mieliśmy okazję oglądać, jak radzi sobie na wielkim ekranie. „Kryminalni”, „Czas honoru”, „39 i pół” to tylko nieliczne z seriali, w jakich zagrał. A miał wówczas zaledwie 20 lat.

Dziś głośniej mówi się o jego romansach. O Antonim Królikowskim szybko zaczęto mówić jako o playboyu. Często  zmieniał partnerki i szukał tej jedynej. Wydawało się, że Katarzyna Sawczuk będzie tą jedyną. Para chętnie zamieszczała w sieci wspólne zdjęcia. Zakochani byli razem ponad rok.

ZOBACZ: KATARZYNA SAWCZUK I ANTONI KRÓLIKOWSKI To już koniec ich miłości. Aktor wprost o rozstaniu: To była trudna, ale wspólna decyzja

Ich drogi się rozeszły, ale niedawno Antoni Królikowski pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie Julii Wieniawy. Niektórzy mówią, że to tylko przyjaciółka, inni że nowa partnerka. Aktor nie potwierdził informacji.

PRZECZYTAJ: ANTONI KRÓLIKOWSKI pojawił się na Telekamerach z piękną partnerką!

Rozpisując się o jego romansach, wielu przeoczyło genialne role Królikowskiego. Choćby rola „Beksy” w filmie „Miasto 44”. Świetnie sprawdził się także jako serialowy młody Eugeniusz Bodo w serialu „Bodo”. Dziś Antoni Królikowski obchodzi 28. urodziny! Zobaczcie, jak się zmienił!