Antek Królikowski nową gwiazdą TVN? Na to wygląda! Syn Pawła Królikowskiego pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki TVN, bo będzie jedną z głównych twarzy nowego serialu TVN pt. Diagnoza. Antek już jakiś czas temu dołączył do obsady serialu, w której główną rolę zagra Maja Ostaszewska. W Diagnozie występują też m.in. Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny. A w kogo wcieli się Królikowski? O raz o czym będzie nowy serial TVN? My już wiemy!

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na ramówce TVN 2017. Czyja stylizacja najlepsza?

Diagnoza to nowy 13-odcinkowy serial medyczny TVN, którego premiera odbędzie się już jesienią. Główną bohaterką Diagnozy jest Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), którą widzowie poznają w dramatycznych okolicznościach. Anna straci bowiem pamięć w wyniku wypadku samochodowego. Będzie hospitalizowana i leczona w jednym z prowincjonalnych szpitali. Czy ekipa tego szpitalu pomoże jej odzyskać pamięć? I jaki udział w leczeniu Anny będzie miał bohater, w którego wcieli się Antek Królikowski?

Otóż Antek Królikowski zagra w Diagnozie to stażystę chirurgii naczyniowej. Ta rola wymagała od aktora bardzo skrupulatnego przygotowania. Jak Królikowski sprawdzi się w roli młodego medyka? O tym przekonamy się już we wrześniu! Ale jesteśmy pewni, że sobie poradzi! W końcu w filmie Jana Komasy "Miasto 44" zagrał świetnie, a dodatkowo ma dobre aktorskie geny - ojcem Antka jest aktor Paweł Królikowski, a wujkiem filmowy i serialowy amant - Rafał Królikowski. Jesteśmy pewni, że Julia Wieniawa będzie oglądać każdy odcinek "Diagnozy" ;-)